Wyszukiwarka

Zgłoś czego szukasz Zgłoś nieruchomość Notes

O firmie

Witam na stronie mojego biura zajmującego się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz doradztwem na rynku nieruchomości.

Nazywam się Aleksandra Kozłowska, posiadam licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami Federacji PPRN numer 17378, nadaną przed deregulacją przepisów dotyczących pośredników w obrocie nieruchomościami i zarządców nieruchomości.

Z obrotem nieruchomościami związana jestem od lat. Zdobywałam praktyczną i teoretyczną wiedzę w miejscu do tego najlepszym. W ciągu kilkunastu lat pracy w Kancelarii Notarialnej w Kędzierzynie-Koźlu zetknęłam się z wieloma problemami w temacie nieruchomości, dokładnie poznałam lokalny rynek nieruchomości, ludzi w nim uczestniczących, sposób kształtowania cen, rodzajów transakcji, możliwości rozwiązania najrozmaitszych problemów.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą , być może znajdziecie Państwo tę, która Państwa zainteresuje, a jeśli nie – proszę o kontakt, z największą starannością zajmiemy się wyszukaniem nieruchomości tak, by Państwo zaoszczędzili swój czas i uniknęli stresu związanego z poszukiwaniami, a następnie wspólnie doprowadzimy do finalizacji transakcji.

Designed by Possible